Vybráno pro vás
 
RFID stopky - Arduino + RFID + LCD 20x4


Martin Chlebovec mi zaslal následující článek. Za poskytnutí mu děkuji. Další projekty můžete najít na jeho stránce https://arduino.php5.sk

Ahoj, rád by som sa s vami podelil o projekt, ktorý som realizoval pre airsofťákov.

Počas niekoľko hodinových eventov v extrémnych hrách typu Airsoft/Paintball/Nerf wars sa hrajú rôzne módy, napríklad King of The Hill, pre ktorý je tento projekt určený. Každý tím získava body za dobu obsadenia daného bodu, resp za dobu jeho udržania. Bol som oslovený ohľadom zostrojenia takéhoto projektu. Využil som Arduino, RFID čítačku, kĺúčenky (karty nefungovali až tak dobre, iba v presnej polohe), LCD displej, hlásič (buzzer) a relé/samostatné ledky ako indikátor, komu sa stav pripočítava, aby bol stav hry jasný.
Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=141
 
Diskuze
 
Upozornění
Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů. Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.

Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tato nekomerční stránka nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.