Vybráno pro vás
 
Hiearchie článků
 
Články: BigClown
Vánoce s BigClown - teplota/vlhkost/osvětlení, programování přes UART, TAGy
Další díl seriálu o platformě BigClown. V tomto článku ukážu, co jsou to TAGy, jak naprogramovat Core modul přes UART a taky praktickou ukázku měření teploty, vlhkosti a intenzity osvětlení. Údaje zobrazíme na LCD modulu.

Vánoce s BigClown - První nastavení, zapnutí a popis některých modulů
Tato série článků bude právě o BigClown. Co mě nadchlo, zarazilo a nebo s čím jsem bojoval a jak jsem to vyřešil. Pustit se hned na začátku do vlastního projektu s využitím všech dostupných destiček, modulů, není nejlepší nápad a tak začneme od základů. Tento článek bude o prvotním nastavení, seznámení a popisu vybraných modulů BigClown. Využijeme operační systém Windows. Na konci článku najdete i mé zamyšlení nad BigClown.
 
Upozornění
Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.