Sdílejte násRSS feeds

Hiearchie článků

ADCalc&SetMSP430Tisk

Tento program slouží k nastavení AD převodníku a výpočtu nejmenšího možného kroku. Nastavení je zde, podle mě, základní.
Pro širší seznámení je nutné si přečíst datasheet. Program umí ukládat kód do souboru./ This program setting AD converter and calculates least step AD converter.
The setting AD converter is for beginner. If you want more information by AD converter, you read over datasheet. Program can save code to file.


Odkaz pro stažení je zde. / Download is here.


Všechna práva vyhrazena!/All rights reserved!

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.