Vybráno pro vás
 
7 alternativních hacker boardů/7 alternative hacker boards
Raspberry Pi, CubieBoard nebo BeagleBone nejsou jediné single-board PC o kterých byste měli vědět. Článek na edn.com představuje dalších 7 alternativních single-board PC.

Jedním z nich je UDOO: Board za 99$ s Freescale procesorem i.MX6 s 1 GB RAM DDR3, Ethernetem a WiFi modulem. Mimo jiné obsahuje i HDMI konektor, USB i LVDS.

WaRP: další board za 149$ s procesorem Freescale i.MX6, WiFi a Bluetooth modulem.

RIoTboard: procesor i.MX6, 1GB RAM DD3, 4GB EMMC FLASH za 79$.

HummingBoard: Velmi zajímavá varianta oproti RPi a podobným. Za 45$ dostanete board opět s procesorem i.MX6, 1GB DDR3 RAM, HDMI, LVDS, USB a Ethernet.
Toto nejsou jediné single-board PC a pro více informací určitě zkontrolujte tuto stránku:

http://www.edn.com/electronics-blogs/the-workbench/4435121/7-alternative-hacker-boards


 
Upozornění
Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.