Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Slevy začínají - Raspberry Pi B+ za 25$, A+ za 20$ / Price cut! Raspberry Pi Model B+ now only $25, A+ $20Tisk


Ano, ceny Raspberry Pi 2 a B+ byly do teď stejné. To se nyní mění a raspberrypi.org snižuje cenu na 25$. To bylo jenom otázkou času a jak na to zareagují čeští prodejci nikdo neví. Nicméně, člověk si nemusí kupovat Raspberry Pi jenom z ČR :-)
Za tuto cenu nakoupíte u RS Components nebo MCM Electronics. Pro ČR přichází v úvahu první jmenovaný. Tato cena se ale promítne během několika dnů i u dalších partnerů (Farnell.com atp)

https://www.raspberrypi.org/price-cut-raspberry-pi-model-b-now-only-25/

<#EN>

When we announced the Raspberry Pi 2 back in February, we said that we’d continue to support its predecessor, the Raspberry Pi Model B+. Since then, we’ve sold well over a million units of Raspberry Pi 2, but Model B+ has also continued to sell very well, despite also costing $35.
The Raspberry Pi product line now stretches from the Model A+ at $20, via the Model B+ at $25, to the top-of-the-range Raspberry Pi 2 at $35. The new pricing will take effect across our partners’ websites over the next few days, but right now RS Components in the UK and MCM Electronics in North America look like your best bet.


https://www.raspberrypi.org/price-cut-raspberry-pi-model-b-now-only-25/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,161 návštěv