Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-06-2019 12:54
ESP32 v IDF se dá programovat v PlatformIO Úsměv

28-04-2019 22:48
Hm, nenašel jsem...

26-04-2019 18:00
Nevíte někdo v čem programovat ESP32 - IDF pod Win bez příkazové řádky?

16-04-2019 11:17
Ahoj vespolek, bavím se čtením signálu pro modelářské servo pomocí Microchip PIC s použitím CCP (capture every edge). ... a-ha, text je omezen na malou délku ...

09-04-2019 01:36
Prosim zahlasujte za moje projekty v Hackaday prize 2019 https://hackaday..
..cker/13133
Diky moc Mrknutí

23-02-2019 16:38
Už jsem ho našel Úsměv Ten zelený zákal je sviňa.

Sdílejte násRSS feeds

Slevy začínají - Raspberry Pi B+ za 25$, A+ za 20$ / Price cut! Raspberry Pi Model B+ now only $25, A+ $20Tisk


Ano, ceny Raspberry Pi 2 a B+ byly do teď stejné. To se nyní mění a raspberrypi.org snižuje cenu na 25$. To bylo jenom otázkou času a jak na to zareagují čeští prodejci nikdo neví. Nicméně, člověk si nemusí kupovat Raspberry Pi jenom z ČR :-)
Za tuto cenu nakoupíte u RS Components nebo MCM Electronics. Pro ČR přichází v úvahu první jmenovaný. Tato cena se ale promítne během několika dnů i u dalších partnerů (Farnell.com atp)

https://www.raspberrypi.org/price-cut-raspberry-pi-model-b-now-only-25/

<#EN>

When we announced the Raspberry Pi 2 back in February, we said that we’d continue to support its predecessor, the Raspberry Pi Model B+. Since then, we’ve sold well over a million units of Raspberry Pi 2, but Model B+ has also continued to sell very well, despite also costing $35.
The Raspberry Pi product line now stretches from the Model A+ at $20, via the Model B+ at $25, to the top-of-the-range Raspberry Pi 2 at $35. The new pricing will take effect across our partners’ websites over the next few days, but right now RS Components in the UK and MCM Electronics in North America look like your best bet.


https://www.raspberrypi.org/price-cut-raspberry-pi-model-b-now-only-25/
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.