Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítích



RSS feeds

EPS8266 a MicroPython - praktické zkušenostiTisk

Dokončil jsem projekt, který je postaven na ESP8266 s MicroPythonem a tak bych se rád podělil o své zkušenosti, které s použití této dvojce plynou.

Nejprve by se hodilo zodpovědět několik otázek ohledně výběru. Pomůže to udělat si obrázek, co od této kombinace očekávám.

Proč právě ESP8266

Je to velmi malý WiFi čip. S omezeným, ale přesto dostatečným počtem IO pinů, aby mohl být použitý v některých projektech. Sám mám, nebo se chystám mít rozmístěno několik zařízení po domě a zahradě, a ne všude jsou nataženy datové dráty, nebo by kroucená dvoulinka byla zbytečný luxus. ...


Celý článek na https://zeropage.cz/a/eps8266_a_micropython_prakticke_zkusenosti

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,716,719 návštěv