Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-06-2019 12:54
ESP32 v IDF se dá programovat v PlatformIO Úsměv

28-04-2019 22:48
Hm, nenašel jsem...

26-04-2019 18:00
Nevíte někdo v čem programovat ESP32 - IDF pod Win bez příkazové řádky?

16-04-2019 11:17
Ahoj vespolek, bavím se čtením signálu pro modelářské servo pomocí Microchip PIC s použitím CCP (capture every edge). ... a-ha, text je omezen na malou délku ...

09-04-2019 01:36
Prosim zahlasujte za moje projekty v Hackaday prize 2019 https://hackaday..
..cker/13133
Diky moc Mrknutí

23-02-2019 16:38
Už jsem ho našel Úsměv Ten zelený zákal je sviňa.

Sdílejte násRSS feeds

Bastlíři sobě. Vybíráme fotografie do bastlířského kalendáře 2020TiskNěkdo tvrdí, že bastlířů je málo, jiní zase, že díky novým platfomám jich významně přibývá. Já jsem zastáncem druhého názoru což potvrzuje i velká účast bastlířů v soutěži Cena bastlířů.

Přišel jsem s nápadem vytvořit kalendáře založený na fotografiích od vás, bastlířů. Toho nápadu se chytli i KutilDomací a Emsit_sk, který vytvořil web na kterém fotografie nahráváte a pak o nich budeme hlasovat. Děkuji jim, že myšlenku dotáhli do konce (mám se od nich co učit!).

Takže, nahrávejte na web kalendář vaše fotografie vašich výrobků, zajímavostí, makrofotek a ty nejlepší fotky (52 + 1 úvodní) vybereme do kutilského kalendáře pro rok 2020.
V případě zájmu o kalendář musíte počkat do ukončení hlasování. Poté se dozvíte více informací.

Poznámky pod čarou:
Nahrávejte fotografie v co nejvyšším rozlišení, zobrazené fotografie na webu jsou automaticky zmenšeny a opatřeny ochraným textem proti kopírování.
Vybrané fotografie budou v kalendáři samozřejmě nést i jméno majitele dané fotografie.

Webová stránky kalendáře http://calendar.bytegarden.eu/
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.