Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Ověřené a vylepšené senzory pro měření rozdílu tlakůTisk

Senzory série SDP800 firmy Sensirion jsou spolehlivým řešením pro precizní měření průtoku vzduchu v nejnáročnějších, ale na náklady citlivých aplikacích pro ohřev, ventilaci a klimatizaci (HVAC), jako je řízení průtoku ve ventilačních rozvodech (VAV), řízení kotlů, větrání s rekuperací a monitorování filtrů.Série senzorů SDP800 je výsledkem více než 15 let zkušeností v měření průtoku vzduchu v milionech HVAC systémů, automobilových motorů a dýchacích přístrojů. Důsledně využívá úspěšné vlastnosti řady SDP600 a je jednoduše integrovatelná díky ověřenému pouzdru. CMOSens® čip nové generace nabízí rozšířenou funkčnost.SDP800 a 810 s I2C rozhraním:
• kontinuální (2000 měření rozdílu tlaků za sekundu) a spouštěný mód
• zprůměrování naměřených hodnot až do přečtení
• teplotní kompenzace pro měření rozdílu tlaků nebo hmotnostního průtoku volitelná uživatelem
• režim spánku s odběrem proudu maximálně 1uA.

SDP806 a 816 s analogovým výstupem:
• lineární nebo analogový poměrový (vztažený k napájecímu napětí) napěťový výstup s lineární nebo nelineární (druhá odmocnina) charakteristikou
• teplotní kompenzace pro měření hmotnostního průtokuTestovací kit EK-P5 poskytuje přímočarou cenově efektivní volbu pro otestování senzorů série SDP800. Není třeba programovat žádný mikrokontrolér, neboť testovací kit je připojen přímo k PC. Set obsahuje USB klíč, který je spojen se senzorem SDP810-500 kabelovým adaptérem. Volně dostupný prohlížeč umožňuje zobrazit naměřené hodnoty na monitoru a navíc poskytuje možnost exportovat naměřená data ve formátu kompatibilním s tabulkovým procesorem Excel.

Aplikace:
• Ohřev, ventilace, klimatizace
• Plynové bojlery, kamna na pelety a palivové články
• Monitorování filtrů
• Řízení průtoku ve ventilačních rozvodech
• Rekuperační větrání
• Lékařství (např. dýchací přístroje)V naší nabídce máme celou sérii SDP800. Pro další informace o produktech Sensirion si prosím prohlédněte naše Sensirion webové stránky nebo nás kontaktujte na sensirion@soselectronic.cz.

Vlastnosti
- Nejvyšší citlivost při malých rozdílech tlaku
- 2000 měření za sekundu
- Analogový nebo I2C výstup
- Žádný offset, žádný posun nulového bodu, bez hystereze
- Vynikající přesnost, dlouhodobá stabilita a opakovatelnost(dokonce i pod 1Pa)
- Rozsah tlaku ±125 Pa až ±500 Pa
- Plně kalibrovaný, teplotně kompenzovaný v rozsahu -20° C až +85° C
- Pro vzduch a neagresivní plyny
- Vhodný pro standardní pájení vlnou

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
6,703,470 návštěv