Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Open Frame AC/DC měniče pro medicínské aplikaceTisk15W a 30W Open Frame měniče malých rozměrů s rozšířeným teplotním rozsahem a zvýšenou izolační pevností v nabídce firmy TRACO POWER

Tyto 15W a 30W napájecí zdroje jsou vybaveny zesílenou dvojitou I/O izolací podle nejnovějších bezpečnostních norem IEC/EN/ES 60601-1, třetí vydání pro 2 x MOPP, jsou vhodné k použití do nadmořské výšky 5000 m.

Svodový proud je menší než 100 μA, což je nezbytnou podmínkou pro aplikace BF (body floating). Vynikající účinnost až do 91,5% využili konstruktéři ke zmenšení měničů, ty mají velikost pouze 25,4x66,2mm (15W) a 34,6x84,8mm (30W). Rozsah provozních teplot při plném zatížení je -40°C až +60°C, zdroje však dokáží pracovat až do teploty +85°C s 50% snížením zatížení.

Jednotky pracují v souladu s lékařskými EMC úrovněmi emisí a imunity podle nejnovější normy IEC 60601-1-2, čtvrté vydání. Všechny výrobky TRACO POWER zařazené do kategorie "Medical" podléhají normě ISO 14971 - " Aplikace řízení rizik pro zdravotnická zařízení ". Řízení kvality pro design a výrobu je certifikováno dle ISO 13485, zatímco kvalita výroby je kontrolována podle akceptačních kritérií třídy 3 IPC-A-610.

Pro více informací o produktech značky TRACO nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,177,194 návštěv