Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Nejspolehlivější paměť pro průmyslTisk

Odvážné prohlášení? Posuďte sami. Apacer nabízí dvě série průmyslových DRAM modulů, které používají plně testované čipy světových značek, poskytuje plnou technickou podporu s tříletou zárukou, ale i fixní rozpisky součástek či další zajímavé výhody.DRAM čipy od renomovaných výrobců
Obě série používají plně testované DRAM čipy Samsung, Micron Group nebo SK Hynix.

Série 75 používá čipy pro teploty od -40 až +95°C, 1% rezistory, kondenzátory pro teploty do +125°C a 30um zlacení plošek přímého konektoru.

Série 78 používá čipy pro teploty od 0 až +95°C, 5% rezistory, kondenzátory pro teploty do +85°C a 3um zlacení plošek přímého konektoru.

100% spolehlivost
Apacer testuje všechny moduly. Testy zahrnují opakované restarty a vypnutí (power cycle test), test při maximální a minimální teplotě, test při teplotních cyklech mezi min. a max. teplotou, test odolnosti vůči vlhkosti a test odolnosti vůči vibracím/nárazu.

Fixní rozpiska součástek
Pro sérii 75 se vztahuje i na změnu revize čipu. Pokud výrobce čipu změní revizi, Apacer změní označení modulu. Pro sérii 78 je fixovaný výrobce, při změně revize čipu se označení modulu nemění.

Záruka a podpora
Záruka je 3 roky pro obě série. Apacer poskytuje plnou technickou podporu (FAE) a RMA proceduru.

Pravidla pro upozornění na změnu produktu (PCN) a ukončení výroby (EOL)
Apacer v předstihu zveřejňuje PCN nebo EOL oznámení. Pro více informací si prosím prohlédněte pravidla pro PCN a EOL.Průmyslový rozsah teplot
Průmyslový rozsah teplot je typicky definován jako rozsah teplot okolí od -40 až +85°C, ovšem teplotu okolí chápou různí lidé různě(What is ambient temperature, anyway, and why does it matter?).

Výrobci DRAM čipů, a Apacer také, používají vhodnější parametr - teplotu na povrchu čipu Tc, měřenou uprostřed horní strany čipu. Teď je všechno jasné, můžete přilepit snímače teploty na čipy, vložit modul do zařízení, udělat testy a verifikovat, zda zůstane Tc v povoleném rozsahu.

Je dobré si však uvědomit fakt, že obnovovací čas pro 85°C < Tc ≤ 95°C tREFI musí být 3,9us. Takové nastavení vyžaduje zákaznickou úpravu BIOS a může ovlivnit stabilitu systému. Je proto jednodušší navrhnout chlazení tak, aby Tc ≤ 85°C. V tomto případě postačuje standardní obnovovací čas tREFI=7,8us.DRAM moduly Apacer pro embedded zařízení

V jednodeskových počítačích, průmyslových PC a panelových PC se nejčastěji používají SODIMM moduly. Průmyslové základní desky typicky používají DIMM moduly. Apacer je stále schopen poskytovat velmi staré DDR-266 moduly pro Pentium 4 a současně DDR4-2666 moduly pro nejnovější platformy Intel Purley a AMD EPYC.

Apacer nabízí rovněž:

- moduly pro servery, pracovní stanice
- speciality jako moduly, kde jsou mezery mezi čipem a deskou plošných spojů vyplněny epoxidovou hmotou (underfilly), ochrana povrchu modulů vůči prachu a vlhkosti tenkou polymerovou vrstvou (Conform coating),
- moduly odolné vůči síře v ovzduší (anti-sulfuration),
- odolné moduly s dodatečným uchycením k plošnému spoji šroubky
- a 32 bitové SODIMM moduly pro ARM procesory.

Vybrané paměťové moduly série 75 a 78 jsme zařadili i do naší skladové nabídky, všechny ostatní produkty jsou dostupné na objednávku.

Pokud se zajímáte i o další produkty značky APACER nebo se potřebujete poradit, kontaktujte nás prosím na adrese apacer@soselectronic.com

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,621 návštěv