Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

BASTLÍŘSKÝ KALENDÁŘ Z VAŠICH FOTEK. Připojte se ke komunitě bastlířů, kteří se podílí na vydání bastlířského kalendáře. Nahrajte vaše fotografie na http://calendar.bytegarden.eu/ a vyhrajte jeden z voucherů na nákup u pajenicko.cz a laskakit.cz v hodnotě 500 Kč. Děkujeme za podporu Maker Faire.

Bezpečný přenos dat s dvoupásmovým WiFi modulem xPico®200Tisk

Potřebujete do své aplikace vysoce spolehlivý a bezpečný přenos dat přes WiFi? Dvoupásmový modul xPico WiFi240/250 je pro Vás tím správným řešením.Novinka od firmy Lantronix s označením xPicoWiFi240/250 poskytuje bezpečný Ethernet, WiFi a/nebo Bluetooth připojení (xPicoWiFi250), opět posouvá hranice možností pro OEM výrobce a urychluje vývojový cyklus.Malé SMD pouzdro s rozměry 17x25x2mm obsahuje dvoupásmové rádio (2,4/5GHz), je to první dvoupásmový WiFi modul, který obsahuje vysoký stupeň zabezpečení, síťové protokoly, je připraven na spolupráci s cloudovým softwarem MACH10™.

xPico® 200 integruje IoT gateway v kompaktním pouzdře, vhodném pro velkosériovou výrobu.

Nejdůležitější vlastnosti xPico200
- Robustní dvoupásmový WiFi modul 802.11 a/b/g/n
- Bluetooth Smart Ready 4.2 (xPico 250)
- Lantronix Soft AP+Klient umožňuje připojení pro servisní účely bez přerušení přenosu dat do cloudu
- Bezpečnostní funkce TruPort® poskytuje nejvyšší úroveň ochrany dat
- Funkce TruPort® Serial a TruPort® Socket podporují množství komunikačních protokolů
- Design modulu je v souladu s průmyslovými požadavky, umožňuje spolehlivou funkci i v náročných podmínkách (-40°C do +85°C)
5 letá! záruka

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,342,527 návštěv