Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Miniaturní termokamera k Vašemu smartphonuTiskPřichází další generace miniaturních termokamer s parametry, řadícími se do střední třídy termokamer. 160x120pix, -20°C až 400°C, ohnisková vzdálenost 15cm a vlastní baterie pro úsporu kapacity baterie ve Vašem smartphonu.Oblíbená řada miniaturních termokamer Flir ONE má svého nástupce Flir ONE Pro. Flir ONE Pro je doplněk k mobilnímu telefonu s kombinací bezplatné aplikace Flir ONE. Z pohledu rozlišení 160x120pix se řadí mezi střední třídu termokamer a stává se tak velkým hráčem v této kategorii.

Zařízení se připojuje přímo k mobilnímu telefonu s operačním systémem Android nebo iOS bez použití dalšího přídavného příslušenství. Termokameru můžete pořídit ve třech variantách a to s konektorem micro-USB, USB-C nebo Lightning (iOS). Miniaturní termokamera má také vlastní baterii pro její samostatné napájení, nemusíte se proto obávat, že Vám bude brát energii z Vašeho telefonu. Výdrž baterie je okolo 1h a její opětovné nabití trvá přibližně 45 min. Termokameru lze propojit například s chytrými hodinkami.Pro Vaši plnou představu o výsledných termofotografckých snímcích z tohoto zařízení přikládáme video a pár fotografií z Flir One Pro. Současně Vám nabízíme možnost využít našeho poradenství (technickou podporu) či návštěvu obchodního zástupce v daném regionu.
Kamera je vhodná pro každého uživatele pro potřeby běžného termovizního měření.
V případě zájmu o produkty FLIR nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=wSzzAOsZgkA


Miniature thermal camera to your smartphone FLIR comes with a new generation of miniature thermal cameras with parameters that put it in the middle class. 160x120 pixels, -20 ° C to 400 ° C, 15cm focal length and custom battery to save battery power on your smartphone.

Vlastnosti/Výhody:
- Rozlišení: 160x120 pix.
- Teplotní rozsah: -20°C až 400°C
- Citlivost: 150mK
- Obnovovací frekvence: 8,7Hz
- Zaostření: fixní 15cm až nekonečno
- Baterie: Vlastní Li-ion
- Výdrž baterie: 1h
- Hmotnost: 36,5 g

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,481 návštěv