Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Malá, ale výkonná interní anténaTisk

Mimo automobilů se většina věcí zmenšuje, platí to i pro antény. 2JE18 je anténa s rozměry pouhých 40 x 7 x 3 mm. Je určena pro povrchovou montáž přímo na DPS, díky vynikajícím parametrům pro použití v IoT zařízeních.Tato anténa je navržena takovým způsobem, aby co nejlépe splňovala požadavky zákazníků v souvislosti s použitím v bezdrátových zařízeních.

2JE18 pokrývá širokou škálu frekvencí v pásmech 698-960MHz, 1710-2170MHz a 2500-2700MHz. Například frekvenční pásmo B20 (800 MHz) je široce používané v sítích NB IoT v Evropě.

Díky flexibilnímu designu pokrývá 2JE18 anténa i frekvenční pásma používaná pro sítě 2G a 3G, což je vhodné i při "upgradech" již existujících zařízení.

Vyzařovací charakteristika je velmi přímá a konzistentní pro všechna pokrytá pásma a VSWR je specifikováno v celém spektru. Tento parametr je v katalogových listech konkurence často vynecháván nebo je v technické specifikaci uvedena jen jeho průměrná hodnota.

Technické parametry:2JE18 anténa je běžně dostupná skladem.

Pokud se zajímáte i o jiné produkty značky 2J, nebo potřebujete další informace, rádi Vám poradíme na adrese info@soselectronic.cz

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,177,154 návštěv