Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

BASTLÍŘSKÝ KALENDÁŘ Z VAŠICH FOTEK. Připojte se ke komunitě bastlířů, kteří se podílí na vydání bastlířského kalendáře. Nahrajte vaše fotografie na http://calendar.bytegarden.eu/ a vyhrajte jeden z voucherů na nákup u pajenicko.cz a laskakit.cz v hodnotě 500 Kč. Děkujeme za podporu Maker Faire.

Proč používat odolné tablety AAEONTisk

Jsou spolehlivé, odolné, můžete je používat i v rukavicích. Jsou navrženy pro práci ve venkovním prostředí např. při servisu a údržbě průmyslových zařízení, ve stavebnictví, dopravě, logistice a skladování. Vyzkoušejte si jeden z nabízených typů zdarma a přesvědčte se sami.AAEON nabízí série 5.7”RTC-600A, 7” RTC-700B, RTC700-RK a 11.6” RTC-1200SK. Masová výroba nejnovější série, menšího bratra RTC-1200SK, 10” RTC-1010AL je naplánována na říjen 2018.

Spolehlivost/ŽivotnostTablety AAEON splňují požadavky standardu MIL-STD-810G na odolnost vůči pádům a vibracím. Jsou prachotěsné a odolné vůči tryskající vodě z každého směru - IP65. RTC-600A nabízí dokonce krytí IP67, tedy prachotěsnost a odolnost vůči ponoření ve vodě do hloubky 1m. Tablety pracují v rozsahu teplot okolí -20 až +60°C (RTC-700B, -20 až +50°C). Displej je chráněn třetí verzí GorillaGlass s tvrdostí H9.Provoz na baterie
Výměna akumulátoru za chodu je neocenitelná, pokud nemůžete přerušit probíhající akci a akumulátor je téměř vybitý. Tablety RTC-600A a RTC-700 mají jeden zabudovaný akumulátor a jeden vyměnitelný za chodu. RTC-1200SK má oba akumulátory vyměnitelné za chodu. Akumulátory poskytují až 8 hodin provozu.

Akumulátory je možné nabít připojením tabletu k AC/DC adaptéru, DC/DC adaptéru pro nabíjení v autě nebo v nabíječce pro 4 akumulátory.Konektivita
Průmyslová zařízení často používají RS232 namísto USB a Ethernet namísto bezdrátové komunikace. RTC700 nabízí volitelný modul COM + Ethernet PER-A152. Montáž je jednoduchá, zvládnete to sami. RTC-1200SK má obě rozhraní již z výroby.

Všechny AAEON tablety mají Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth, GPS, Glonass navigaci a NFC/ RFID (13.56MHz) již z výroby. Každá série nabízí modely s 3G nebo 4G LTE modulem.

Dlouhodobá dostupnost

AAEON používá pouze komponenty, které jsou dlouhodobě dostupné. Například procesory Intel z embedded řady, která garantuje dostupnost minimálně 7 let od uvedení na trh nebo dokonce 15 let pro nejnovější procesory uvedené na trh v roce 2017 a později.Displej a dotyková obrazovka
RTC-700 může být volitelně vybaven displejem s vysokým jasem 680 nits a vybrané typy RTC-1200SK mají displej s jasem 1000 nits již z výroby. Takové displeje jsou čitelné i na slunečním světle, což je nutností pro práci ve venkovním prostředí.

Dotykovou obrazovku můžete u tabletů RTC-600, RTC-700 používat i v lehkých pracovních rukavicích jako například Hyflex. RTC-1200SK má “rukavicový mód” dostupný přes tlačítko F2 pro všechny druhy rukavic, zahrnující i lyžařské rukavice.

Celková cena tabletu
Podle průzkumu VDC research se průměrná roční poruchovost během prvního roku užívání odolných zařízení (jako jsou tablety, notebooky, ruční zařízení a smartphony) v podnikatelském prostředí pohybuje v rozsahu 4 až 7%, zatímco poruchovost obyčejných zařízení je 10 až 23%. Každá porucha způsobila průměrně 80 minut ztráty produktivity práce a více než 100 minut času technické podpory.

Dále je podle VDC Research celková cena za 3 roky používání pro běžný tablet v hodnotě 500 USD vyšší než u odolného tabletu v hodnotě 1000 USD. Celková cena zahrnuje cenu tabletu, cenu za podporu od IT, snížení produktivity práce, interní čas pro diagnózu problému, náklady na znovuuvedení do provozu a podobně. Výsledky jsou založeny na základě průzkumu, ale určitě stojí za to vzít je do úvahy.

Vyzkoušejte si tablet osobně (Nabídka platí pouze pro vybrané země)
Pokud i navzdory všem zmíněným výhodám přece jen váháte, vyzkoušejte si tablet osobně. Pokud jste naším zákazníkem na Slovensku, v České republice či Maďarsku, kontaktujte prosím naše obchodní zástupce a dohodněte si setkání, nebo nám napište na adresu aaeon@soselectronic.com

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,342,425 návštěv