Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Výroba čtyřvrstvých plošných spojů za 7 USDTiskVýrobce plošných spojů JLCPCB asi není třeba představovat. Firma sídlící v Číně vyrábí prototypové desky plošných spojů za neuvěřitelnou cenu. Do teď vyráběla velmi levně pouze dvouvrstvé desky, nyní neskutečně levně vyrábí i čtyřvrstvé. Cena začíná na 7 USD za 5 kusů s rozměrem maximálně 100x100mm.

Zní to až neuvěřitelně, cena za jednu desku je pod hranicí 1.5 USD/kus.
V této ceně si navíc můžete vybrat i tloušťku plošného spoje, bez příplatku tak můžete vybrat od 0.8mm do 1.6mm.

Bez příplatku máte na výběr pouze tři barvy a to klasickou zelenou, dále modrou a nakonec černou (může se lišit v kombinaci s jinou tloušťkou DPS než je obvyklá).

Takže 5 kusů DPS o veliikosti max. 100x100mm dostanete za 7 USD, ale co pošta?

JLCPCB vyslyšelo přání evropských bastlířů a zařadilo do své nabídky i EuroPacket za 9.84 USD s dodáním od 6 do 10 dnů.
EuroPacket je tak další volbou dopravce k už stavajícím DHL Express Priority za 21.99 USD (3-5 dnů), DHL Express Standard za 19.65 USD (5-7 dnů) a nejlevnějšímu Yunexpress Global Direct Economical Line za 8.85 USD s dodáním od 18-25 dnů.

Při návrhu jakékoliv desky dbejte doporučení výrobce plošných spojů a upravte DRC (Design Rule Check) ve vašem návrhovém systému
JLCPCB - https://jlcpcb.com//capabilities/Capabilities

Stránky výrobce plošných spojů JLCPCB - https://cart.jlcpcb.com/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,782 návštěv