Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

TTGO T-Watch 2020 chytré hodinky s ESP32, které naprogramují i dětiTiskPořád si nemůžete vybrat chytré hodinky, které by splnily všechna vaše přání? Pak tu máme TTGO T-Watch 2020 s ESP32, LCD o uhlopříčce 1.54" a hlavně velmi hezkým zpracováním, které si můžete navíc naprogramovat nejen vy, ale i vaše děti bez zkušeností s programováním.

O chytrých fitness náramcích T-Wristband jsem tu už psal a ty vás s cenovkou 17.34 USD velmi zaujaly - https://chiptron.cz/news.php?readmore=948

TTGO T-Watch ve verzi 2020 vypadají velmi zajímavě už svým designem a provedením a navíc vás určitě zaujme i cena - 27.99 USD.

Jako zobrazovací jednotka hodinek je použit LCD o uhlopříčce 1.54" s kapacitním snímáním doteků.
Řadičem displeje je ST7789V.V hodinkách najdete i tříosý akcelerometr BMA423 od Bosch.

Ve vaší aplikaci můžete použít i integrovaný mikrofon, reproduktor a také vibrační motorek, který oceníte v případě notifikací. Zajímavá aplikace by mohla být i ta s využitím vestavěného infračerveného čidla.

ESP32 vám pak nabídne možnost komunikace skrze WiFi 802.11 b/g/n a Bluetooth 4.2 a BLE.
Integrovaný Lithiový akumulátor o kapacitě 350mAh vám bude celé hodinky napájet.

Chytré hodinky pak mohou sloužit i jako zajímavá výuková pomůcka pro děti a dospívající, protože hodinky mohou být programovány pomocí grafického programování - Scratch, poté můžete pokračovat s MicroPythonem a nakonec využijete například Arduino - Wiring.

Hodinky mají jedno tlačítko a jsou nabíjeny skrze microUSB konektor. Jejich váha je necelých 60g.

Další informace najdete na https://t-watch-document-en.readthedocs.io/en/latest/index.html

Projekt je i na githubu https://github.com/Xinyuan-LilyGO/TTGO_TWatch_Library, kde najdete spoustu příkladů pro Arduino IDE - jazyk Wiring.

Chytré hodinky můžete zakoupit na banggood za 27.99 USD s poštovným 2.50 USD (dodání mezi 20 až 35 dny).
https://www.banggood.com/LILYGO-TTGO-T-Watch-2020-ESP32-Main-Chip-1_54-Inch-Touch-Display-Programmable-Wearable-Environmental-Interaction-p-1671427.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,391 návštěv