Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Webinář o LoRaWAN, The Things Network a stavbě vlastní GatewayTiskZnáte pojmy jako LoRa, LoRaWAN, The Thing Network nebo Gateway? Chcete si postavit svou vlastní IoT síť? Nebo se chcete jenom připojit do nějaké stávající?
Co všechno to obnáší a co byste měli vědět než začnete vám řeknou vývojováři z HARDWARIO s.r.o. na hodinovém webináři.

HARDWARIO (původně BigClown) už od svého vzniku zve bastlíře, firmy i nadšence na vlastní semináře, kde jste se mohli dozvědět o nejrůznějších zajímavých projektech a skrytých problémech a hlavně řešení, jak se s těmi problémy vypořádat.

A když díky covid-19 bylo nemožné uspořádat seminář, vývojáři z HARDWARIO s.r.o. začali s webináři.

Na tom posledním se dozvíte právě o LoRaWAN - co to vlastně je, jaké IoT sítě jsou v česku k dispozici a samozřejmě i praktické příklady jak s IoT začít.

Kromě tohoto webináře najdete na jejich youtube kanálu i videa o Grafaně, databázi InfluxDB, MQTT, něco o bezdrátových tlačítkách a nebo se dozváte, jak se třeba monitoruje prostředí ve výrobě.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,403,973 návštěv