Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Arduino IoT Cloud Remote pro iOS a brzy i pro AndroidTiskOvládání vašeho zařízení s Arduino deskou nebylo nikdy tak jednoduché. Arduino.cc zvěřejnilo informaci o mobilní aplikaci (momentálně pouze pro iOS) se kterou můžete ovládat vaše zařízení založeném na Arduino vývojových deskách.

Taková aplikace není první, kterou jste tu mohli vidět - poslední dobou často píšu o The IoT Guru Cloud a dlouho jsem používal i stabilní TMEP.cz.

Aplikace je zdarma pro iOS a můžete jí stáhnout na tomto odkazu https://apps.apple.com/us/app/id1514358431.

Arduino IoT Cloud Remote vám dovoluje číst data z čidel a zobrazovat je několika způsoby, samozřejmostí je i historie dat a také ovládaní dalších zařízení. Dashboardy si můžete přizpůsobit podle vlastní potřeby - pojmenovat, zdat jednotky a další.

A jak jsem napsal hned v úvodu, připravuje se i aplikace dostupná pro operační systém Android.

Původní příspěvek: https://blog.arduino.cc/2020/07/22/control-your-internet-of-things-projects-from-anywhere-with-the-new-arduino-iot-cloud-remote-app/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,557 návštěv