Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Další Rock Pi - verze E s 1x gigabit ethernet a 1x 100mbit ethernet s cenou od 19 USDTiskAby toho nebylo málo, Rock Pi nedávno vydal další verzi jednodeskového počítače, tentokrát s označením E. Tento jednodeskový počítač má 2 ethernet konektory (1x gigabit, 1x 100Mbit), možnost dokoupení Wi-Fi modulu (2.4 GHz a/nebo 5 GHz) a také PoE.
Procesorem desky je RK3328 - čtyřjádrový procesor s taktem až 1.5 GHz.

V prodeji je momentálně několik verzí a liší se jak velikostí RAM (512 MB nebo 1 GB), ne/podporou POE, Wi-Fi konektivitou (a/b/g/n nebo ac).Deska dále obsahuje USB-C konektor určený pro napájení, USB 3.0 a také audio konektor. Systém může běžet s microSD karty nebo eMMC (eMMC je třeba dokoupit zvlášť, na desce je pouze konektor).

Nejlevnější variantu s 512 MB RAM a bez Wi-Fi a PoE stojí 19 USD, za tu nejdražší pak zaplatíte 28 USD s 1 GB RAM, Wi-Fi a/b/g/n/ac a podporou PoE.

Více info najdete na https://shop.allnetchina.cn/collections/frontpage/products/copy-of-rock-pi-e?variant=31974543425638

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,452 návštěv