Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

HWDEV Podcast - Markéta JedličkováTiskNový díl HWDEV Podcast s hostem Marktétou Jedličkovou - vývojářkou a bastlířkou. Jaká byla její cesta? Na čem všem se podílela a podílí? Dozvíte se, jak moc jiné (nebo stejné?) je školství v Dánsku, jak super je TEDx a spoustu další zajímavých informací.

Díl s Markétou Jedličkovou: https://soundcloud.com/hwdevpodcast/18-marketa-jedlickova-robotika-hackathony-a-porsche-engineering

Všechny díly: https://soundcloud.com/hwdevpodcast

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,195 návštěv