Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Raspberry Pi 400 - osobní počítač s Raspberry Pi 4B v těle klávesniceTiskA další novinka od Raspberry Pi Foundation, po vydání nové verze Compute Module tu máme Raspberry Pi 400 - váš osobní počítač s Raspberry Pi v těle klávesnice.

V těle klávesnice najdete Raspberry Pi 4B se 4 GB RAM.

Mezi výstupní konektory z počítače patří 40 pinová GPIO konektor, 2x micro HDMI konektor, 2x USB3.0, 1x USB2.0 a gigabit RJ45 ethernet konektor.
Na klávesnici najdete i slot pro microSD kartu.Klávesnici můžete zakoupit ve variantě UK nebo US.

Počítač je skladem za necelé 2000 Kč.
https://rpishop.cz/raspberry-pi-400/3152-645-raspberry-pi-400.html


Zakoupit můžete i celou sadu, která obsahuje microSD kartu (16 GB), napájecí USB-C zdroj, myš a knihu Raspberry Pi Beginner's Guid: How to use your new computer.
Cena je 3082 Kč.
https://rpishop.cz/raspberry-pi-400/3153-raspberry-pi-400-computer-kit.html
Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,296 návštěv