Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Izbový termostat - Arduino + EthernetTiskArduino je šikovná embedded platforma, ktorú je možné využiť na rôzne účely a projekty. Napríklad aj pre stavbu izbového termostatu, ktorý si dnes ukážeme. Termostat môže mať rôzne možnosti pre vizualizáciu a konfiguráciu. Jednou z možností je využiť Ethernet modul, shield od Wiznetu a termostatu tak sprístupniť z lokálnej - LAN siete v ktorej sa nachádza.

Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=273

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,721 návštěv