Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Novinky u Aisler - podpora Altium projektu a poloviční otvory na hraně desky (castellated holes)Tisk

Německý výrobce prototypových plošných spojů Aisler.net přichází s několika novinkami. U Aisler objednávám poměrně často a tak mě jejich novinky těší. V novince najdete jaké to jsou.Castellated holes


Asi vám to na první dobrou nic neříká, ale docela jistě to znáte. Jedná se o poloviční otvory, které jsou na hraně desky. Moduly s ESP8266, ESP32 a nebo třeba Raspberry Pi Pico. Jejich výroba není nic jednoduchého a vyžaduje určitou preciznost, aby se pokovené otvory nevytrhly při jejich frézování.

Podpora Altium projektů


Už dlouho Aisler podporuje import celých projektů - do teď podporoval, kromě obvyklých výrobních dat gerber, také KiCAD, LibrePCB, Fritzing nebo třeba Eagle. Teď k nim přidal i projekt z Altium Designer.

Podpora KiCAD Nightly builds


Podpora KiCAD Nightly builds. Nightly verze má oproti Stable verzi spoustu nových, neodzkoušených, vychytávek. Aisler teď přichází s jejich implementací.

Web Aisler: https://aisler.net
Moje recenze: https://chiptron.cz/news.php?readmore=979

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,743 návštěv