Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Tábor RobotárnaTiskRobotárna, pobočka DDM Helceletova v Brně už přes 6 let organizuje Robotický tábor. Jedná se o partu nadšenců do robotiky z Brna a širokého okolí. Baví je elektrotechnika, programování i modelaření. Nechtějí si své zkušenosti a nadšení nechávat pro sebe, ale chtějí je šířit dál, a proto pořádají (nejen) tábor.

Tábor se již tradičně uskutečňuje v Sebranicích u Litomyšle v prostředí tamního stanového tábora. Tábor je vhodný pro kluky i holky s nadšením pro techniku, robotiku, programování nebo elektrotechniku. Jedinečná kombinace přírody, stanového tábora, vybavené dílny a techniky je nedílnou součástí celotýdenního zážitku.

V minulých letech účastníci vyráběli Mičkoflus, Roboruku a loni Robotku.

Ani letos nebude o výrobky nouze. Připravili jsem více menších projektů, ze kterých si budou moci účastníci vybrat dle libosti. Výrobky jsou rozděleny nejen podle zájmu o elektrotechniku, modelaření, nebo programování, ale i podle úrovně účastníka. Na své si proto přijdou úplní začátečníci i velmi pokročilí. Není nutná žádná předchozí znalost robotiky, všemu naučíme. Po celý tábor je účastníkům k dispozici tým odborných lektorů, kteří jsou připraveni pomoci a odpovídat na všetečné dotazy. Každý večer je pro účastníky v tábořišti přichystán bohatý herní program. Každý účastník si domů odvezou několik výrobků, hromadu součástek a spoustu odborných znalostí a neodborných zážitků.

Zaujal tě náš tábor? Přihlas se na Robotickytabor.cz

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,464 návštěv