Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

openRC F1 car - projekt formule v poměru 1:10TiskProjekt openRC F1 zahrnuje kompletní stavbu malé formule v poměru 1:10, kterou si vytisknete a postavíte z běžně dostupných součástek na aliexpress nebo banggood. Tato malá formule je věrohodnoou kopií reálných formulí a je opravdu rychlá.

Na projekt jsem narazil čistě náhodou na thingiverse.com a překvapilo mě, jak je model věrohodný a na videu také velmi rychlý. Projekt openRC F1 car je kompletně open-source. Na 3D tiskárně si vytisknete model, elektroniku najdete třeba na banggood.

Seznam použitých součástek najdete na http://danielnoree.com/openrc-f1-electronics-hardware-banggood/, 3D model zase na https://www.thingiverse.com/thing:1193309.

A jak to složit? K tomu vám pomůže rovnou osm instruktážních videí, kde krok po kroku poskládáte celou formuli.
OpenRC F1 Build Guide: https://danielnoree.com/openrc-f1-build-guide/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,751 návštěv