Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

LOCOSYS na jaře 2021 vypustí RTK-1010 (10,1 x 9,7 x 2,2 mm)!Tisk
LOCOSYS Technology Inc. je předním výrobcem softwaru a hardwaru globálních polohovacích systémů. LOCOSYS poskytuje velké množství služeb od bezdrátové komunikace globálních navigačních satelitních systémů (GNSS), zabudovaných systémů, avioniky, automobilového průmyslu a uživatelské elektroniky.

Společnost LOCOSYS oznámila vydání svého nejnovějšího modulu RTK-1010. Dokáže současně podporovat všechny satelitní polohovací systémy, včetně amerického GPS L1/ C/A, L5C, evropského Galileo E1, E5a, ruského GLONASS L1, čínského BeiDou B1I/B2a a indického IRNSS L5. Navíc nabízí kombinaci funkcí multi-frekvenčních/multi-systémových signálů. RTK-1010 obsahuje 135 satelitních přijímacích kanálů a ultra nízkou spotřebu energie - pouze 65 mA.

Může být používán jako základní stanice nebo stanice roveru. Jako základní stanice může vysílat původní revidovaná souřadnicová data RTCM 3.X. Může dosahovat polohovacího času nižšího než 10 vteřin. Jako stanice roveru ve statickém nebo velmi dynamickém režimu může nastavit vysokou rychlost aktualizování 1 až 10 Hz, s polohovací přesností 1 cm a přesností zaměřování méně než 0,2 stupně.

Velmi přesné polohování RTK je vhodné pro použití u mobilních vozidel bez lidské posádky, stavebních monitorů u mostů/přehrad/svahů/budov, u dronů - vzdušné snímkování/logistika/umělecké fotografování, ručních/závěsných zařízení, přesného zemědělství, řízení sdíleného pohybu/sledování, V2V/V2X a tak dále.

Obsahuje následující funkce:
- Polohovací řešení s dvojitou frekvencí a různě nastavitelným RTK
- Podporuje GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU a QZSS
- Ovládá SBAS (WAAS, EGNOS, MSAS, GAGAN)
- Podporuje 135 kanálů GNSS
- Nízkou spotřebu energie
- Rychlé TTFF při nízké hladině signálu
- Malý tvarový faktor 10,1 x 9,7 x 2,2 mm
- SMD typ se štítkovými otvory; v souladu s RoHS
- Kontrolu kvality IATF 16949
- AGV robotiku
- V2X / ETC / 5G stanici
- Strukturální/pozemní monitorování
- Pobřežní/námořní aplikace

·Autorizovaným distributorem LOCOSYS pro Česko a Slovensko je Neven 7 s.r.o. Brno - www.neven.cz

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,405,124 návštěv