Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Novinky v českých e-shopech #13Tisk

8 novinek od dvou českých distributorů. V článku najdete modul termokamery, obří kruh složený z programovatelných RGB LED, herní kit a také nového robota.

laskarduino.czPanasonic AMG8833 modul termální kamery 64px
Tento senzor je složen z pole 8x8 IR tepelných senzorů. Po připojení k mikrokontroleru vrátí pole 64 individuálních údajů o teplotě pomocí standartního rozhraní I2C. Je to jako ty fantastické termální kamery, ale kompaktní a dostatečně jednoduché pro snadnou integraci.
Cena je 1328 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://www.laskarduino.cz/panasonic-amg8833-modul-termalni-kamery-64px/


Převodník USB na SPI, FT220X
Vhodný jako univerzální vývojový převodník pro PC aplikace, které potřebují komunikovat se zařízeními s komunikačním rozhraním SPI, nebo FT1248.
Cena je 244 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://www.laskarduino.cz/prevodnik-usb-na-spi--ft220x/


Fólie pro přenos toneru z laserové tiskárny na desku cuprextitu
Známá metoda pro výrobu plošných spojů pomocí laserové tiskárny.
Velice stálý materiál fólie, která se při tisku a zapékání v tiskárně nedeformuje.
Cena je 68 Kč za 10 kusů (cena je platná v den vydání článku) - https://www.laskarduino.cz/10-kusu-folie-pro-prenos-toneru-z-laserove-tiskarny-na-desku-cuprextitu/


241x inteligentní RGB LED NeoPixel kruh Ø170
Tento LED Kruh je tvořen LED diodami WS2812B zapojenými do serie. Tyto LED diody mají vestavěný čip s pamětí 3 bajty. Těmi se nastavuje intenzita svitu každé ze tří barev. To umožňuje komunikaci pomocí jednokanálového rozhraní. Znamená to tedy, že můžeš řídit spoustu LED diod pomocí jediného digitálního pinu svého Arduino.
Cena je 1228 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://www.laskarduino.cz/241x-inteligentni-rgb-led-neopixel-kruh-170--ws2812b--5050--5v/

rpishop.czWaveshare GPIO adaptér pro Raspberry Pi 400
Rozšíření výstupu z GPIO pinů pro připojení dalších modulů k Raspeberry Pi 400.
Cena je 109 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/propojky/3549-waveshare-gpio-adapter-pro-raspberry-pi-400.html


Adafruit DIY herní emulátor Pocket PiGRRL s příslušenstvím
Všichni, kdo jste se báli, že Vaše zážitky s Gameboyem už zůstanou jen ve Vašich vzpomínkách, zbystřete! Právě teď máte šanci oživit Game Boy ve velkém stylu! Díky tomuto balíčku si tvoříte svůj vlastní DIY GameGRRL - Přenosný herní emulátor založený na Raspberry Pi 1A+. Můžete hrát hry jako ty od MAME, NES, Atari2600 a další, které nainstalujete přes RetroPie/EmulationStation.
Cena je 1778 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/projektove-sady-diy/3567-adafruit-pocket-pigrrl-pack.html


Makeblock mBot2
Robot, který pomůže dětem pochopit programování. mBot2 je nový robot z rodiny nejpopulárnějších vzdělávacích robotů na světě.
Cena je 3419 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/roboti-a-vzdelavaci-minipocitace/3569-makeblock-mbot2.html


CrowPi2, Raspberry Pi laptop, basic kit
Vzdělávací a přenosný laptop založený na Raspberry Pi. S CrowPi se budete učit základy programování a zároveň zábavně poznávat dosud nepoznané.
Cena je 7195 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/vzdelavaci-sady/3467-crowpi2-basic-kit.htmll

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,497 návštěv