Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Součástky nejsou. A teď může být ještě o trochu hůř. Video z požáru továrny na výrobu křemíku v článku.TiskSoučástky nejsou - to není žádná nová zpráva, to víme už dlouho. Horší zprávou je ale to, že v Číně po výbuchu ve firmě vyrábějící polykrystalický křemík vypukl masivní požár . Jak zmínilo RPishop.cz na sociálních sítích, továrna vyráběla 17% světových zásob.
8.6. došlo k výbuchu a následnému masivnímu požaru jedné z výrobních linek ve městě Xinjiang (výrobní linka vyráběla organický silikon). Naštěstí nejsou hlášeny žádné oběti, informoval magazí PV magazine.

Petr Bravenec pak našel video z následného požáru na youtube.com

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,205 návštěv