Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Průša představuje - nejrychlejší stolní SLA tiskárna. SL1S SPEED.TiskPrusa Research ukázala novou tiskárnu z rodiny SLA. SL1S SPEED se pyšní o 25% větší tiskovou plochou a až 3x rychlejším tiskem. Tisk jedné vrstvy tak může trvat pouhých 1.4s. Cena začíná na necelých 50 000 Kč. Pokud máte starší verzi - SL1, nemusíte být smutní. Můžete si zakoupit rožšiřující balík za 9900 Kč.

Detailny o tiskárně najdete na blogu prusaprinters https://blog.prusaprinters.org/cs/predstavujeme-original-prusa-sl1s-speed-nejrychlejsi-stolni-sla-3d-tiskarnu_51436

K zakoupení je na https://shop.prusa3d.com/cs/3d-tiskarny/717-original-prusa-sl1s-speed-3d-tiskarna.html


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,244 návštěv