Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Návod jak pracovat v Node Red pro Home AssistantTiskMichal Chaláni natočil téměř 25 minutové video, kde vysvětluje možnosti Node Red pro Home Assistant.
Node-RED je programovací nástroj pro komunikaci a řízení nejrůznějších IoT zařízení.
Home Assistant je otevřená, multiplatformní, aplikace pro domácí automatizace a chytrou domácnost kladoucí důraz na lokální ovládání a bezpečnost tvořená celosvětovou komunitou nadšenců a kutilů skvělá pro provoz na Raspberry Pi nebo jiném místním serveru.


https://www.youtube.com/watch?v=ASN4JKPHkjY

Pokračování

https://www.youtube.com/watch?v=Cn0Hh_1P27s

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,817 návštěv