Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Hledáme makery po celé republice!TiskV Čechách stejně jako na Moravě nebo ve Slezsku! Tam všude se letos bude konat Maker Faire – festival plný workshopů, inovací a vynálezů. Naše komunita je široká, víme už o více než 500 makerech (inovátoři,kutilové, vynálezci) z celé ČR a chceme objevovat další nadšené tvůrce a jejich projekty.

Přihlaste se na Maker Faires!Ať už tvoříte s moderními technologiemi, věnujete se tradičním řemeslům, designu, hackujete nebo se kloníte spíše k vědeckému bádání, vězte, že na Maker Faire se budete cítit jako doma! Zveme vás do prostředí, kde se nikdo nemusí stydět za své nadšení a vášeň pro tvoření, kde jsou znalosti, zkušenosti a inovace vítány a oslavovány! Komunita makerů je o sdílení know-how, propojování oborů a technologií a inspiraci. Nekomerční a začínající projekty navíc vystavují zdarma.

Máme za sebou několik ročníků festivalů Maker Faire v různých městech – od Plzně, přes Prahu a Mladou Boleslav až po Brno a rádi bychomi tuto jedinečnou přehlídku do roku 2024 představili i v dalších městech. A protože Maker Faire bez makerů by byl jako dílna bez nástrojů, nemůžeme se dočkat až poznáme makery i za dalších měst a regionů.

A pokud víte o někom ze své blízkosti, jehož projekty by rozhodně neměli zůstat v garáži nebo šuplíku a naopak by stálo za to je vytáhnout na světlo světa, budeme rádi za jakékoliv doporučení.

Letošní Maker Faires:


České Budějovice 11. – 12. září
Liberec 18. – 19. září
Mladá Boleslav 20. – 26. září
Olomouc 2. – 3. října
Brno 23. – 24. října
Praha 11. – 12. září

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,664,323 návštěv