Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

PineNote - tablet s 10.3" ePaper displejem a čtyřjádrovým procesoremTiskPine64 stojí za populárními jednodeskovými počítači, laptopem, hodinkami, páječkou a nyní představil tablet s 10.3" ePaper displejem s rozlišením 1404x1872px, čtyřjádrovým počítačem, 4 GB RAM a 128 GB eMMC pamětí.Frekvence použitého čtyřjádrového procesoru RK3566 je až 1.8 GHz a mezi bezdrátovou konektivitu PineNote patří Wifi 5 (IEEE 802.11ac) a Bluetooth 5.
Celý tablet s ePaper displejem je napájen Li-pol akumulátorem o kapacitě 4000 mAh a ten je nabíjen srkze USB-C konektor.

A čím nás překvapí ePaper displej? Kromě ultranízké vlastní spotřeby v době mimo překreslení je to 16 odstínů šedé. Tablet také obsahuje čidlo otočení displeje, vícedotykový displej, 36 úrovní intenzity jasua v neposlední řadě také reproduktory a mikrofon.

Tablet by měl být k dostání během tohoto roku za cenu 399 USD. Tablet s ePaper displejem není produktem, kdy jej zapnete a můžete jej okamžitě začít používat pro nejrůznorodější práci. Je to spíš takový vývojový kit na kterém stavíte vlastní požadavky nad už hotovým systémem od vývojářů Pine64.

"... you must expect to write software for it, not to write notes on it. The software shipping from the factory for the first batch will not be suitable for taking notes, reading e-books, or writing your dissertation. It may not even boot to a graphical environment... "

Nový výrobek do svého portfolia zveřejnil ve svém newsletteru https://www.pine64.org/2021/08/15/introducing-the-pinenote/#

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,424,100 návštěv