Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Kompletní návod na stavbu PiCar-V s Raspberry Pi [video návod]TiskBoian Mitov natočil už 21 videí, kde krok po kroku skládá jednotlivé díly stavebnice PiCar a jak název napovídá, jedná s čtyřkolového robota, který je řízen jednodeskovým počítačem Raspberry Pi.

Cena stavebnice je cca 3000 Kč a obsahuje celou mechaniku.
https://www.banggood.com/SunFounder-PiCar-V-Smart-Robot-Video-Car-V2_0-Kit-for-Raspberry-Pi-32B-p-1249939.html?p=XG050149936235202008&custlinkid=1594564&cur_warehouse=CN

K autíčku si můžete dokoupit i kameru a dodat mu tak i takové možnosti - jako je rozeznávání překážek, sledování člověka, nebo implementovat prvky umělé inteligence a strojového učení.

Celý playlist najdete na jeho youtube kanále https://www.youtube.com/playlist?list=PLymDIvwzJQltA9op2uqbnsoy3E0lvo4KY

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,760 návštěv