Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Novinky v českých e-shopech #17Tisk

V dnešním vydání novinek od českých distributorů najdete 11 novinek od dvou českých distributorů - vývojový kit pro Raspberry Pi Pico, Robota s AI, kit pro svítící oblečení nebo třeba multifunkční kleště.

laskarduino.czORP-101 sonda pro měření kvality vody
ORP sondou můžete průběžně kontrolovat obsah chlóru, bromu, vzduchu, soli a bakterií ve vodě a tak určit její kvalitu.
Cena je 858 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://www.laskarduino.cz/orp-101-sonda-pro-mereni-kvality-vody/


SWISS+TECH Multifunkční kleště 9v1
Multifukční kleště 9v1 můžeš využívat při každodenních činnostech. Po ruce tak budeš mít vše od šroubováku, přes kleště až po otvírák lahví nebo odizolování kabelů.
Cena je 258 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://www.laskarduino.cz/swiss-tech-multifunkcni-kleste-9v1/


LaskaKit ESP32-LPKit IPEX antenna
Vývojová deska s mikrokontrolerem ESP32-WROOM speciálně navržená pro ultra nízkopříkonové IoT aplikace napájené z baterií. Díky své volbě použitých komponent a obvodovému řešení se jedná o jednu z desek s extrémně malou spotřebou v režimu spánku. Také použitý typ mikrokontroleru - SoC ESP32 předurčuje tuto desku do vysoce výkonných IoT aplikací. Deska obsahuje i integrovanou nabíječku jednoho Li-ION článku, ze kterého je pak deska i napájena. S touto deskou již nemusíte volit mezi výkonem a spotřebou a tak se můžete plně soustředit na vlastní vývoj aplikace skoro bez omezení.
Cena je 268 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://www.laskarduino.cz/laskakit-esp32-lpkit-pcb-antenna-2/

rpishop.czKitronik Klaw MK2 robotické klepeto
Robotické klepeto je skvělým doplňkem kteréhokoliv robotického nebo buggy projektu. Je kompatibilní s :MOVE mini Mk2. Na Mk2 může být přidělán jak k víku zavazadlového prostoru, tak k základní desce. Pro usnadnění byly přidány další otvory a byla provedena malá změna v části držící servo.
Cena je 199 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/prislusenstvi-pro-roboty/3962-kitronik-klaw-mk2-roboticke-klepeto-660902514885.html?ssa_query=MIC084


Cytron MakerPi RP2040 - zjednodušení robotiky s Raspberry Pi
MakerPi RP2040 obsahuje první mikrokontrolér navržený Raspberry Pi - RP2040 zabudovaný na boardu řídící jednotky robota.
Cena je 269 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/prislusenstvi-pro-roboty/3993-cytron-makerpi-rp2040-zjednoduseni-robotiky-s-raspberry-pi-38515893.html


Svítící oblečení - Kitronik Electro-Fashion, Discovery Pack
Electro-Fashion Discovery Pack nabízí skvělý způsob, jak začít s E-Textiles. Obsahuje výběr oblíbených produktů, snadné sešití spojovacích bodů. Má jasně označené svorky, které ukazují polaritu baterie.
Cena je 775 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/wearables/3971-svitici-obleceni-kitronik-electro-fashion-discovery-pack-660902514502.html


Svítící oblečení - Kitronik Electro-Fashion, Sada LED blikačů
Vylepšete své oblečení pomocí aplikace blikajících LED prvků! Jednotka je naprogramována s řadou blikajících vzorů, které se navolí pomocí tlačíka na hlavní desce. Stisknutím tohoto tlačítka procházíte následujícími vzory:
Cena je 249 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/wearables/3972-svitici-obleceni-kitronik-electro-fashion-sada-led-blikacu-634654227751.html


Waveshare - Vyhodnocovací deska s různými komponenty pro Raspberry Pi Pico
Pico Eval Board představuje komplexní vyhodnocovací řešení určené pro Raspberry Pi Pico. Díky 3,5palcovému LCD displeji se 65 tisíci barvami a dalším praktickým komponentům umožňuje tato deska vyzkoušet téměř všechny zařízení na čipu RP2040, a to bez sebemenších problémů při zapojování. Je ideální volbou pro ty uživatele, kteří chtějí rychle začít pracovat s Raspberry Pi Pico a s čipem RP2040.
Cena je 859 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/pro-rpi-pico/4018-waveshare-vyhodnocovaci-deska-s-ruznymi-komponenty-navrzena-pro-raspberry-pi-pico.html


Circuitmess Wheelson - Sestavte a naprogramujte vlastní samořídící auto s umělou inteligencí
Wheelson, malý robot na kolečkách, je vybaven kamerou a mikropočítačem. Díky tomu jej můžete naprogramovat tak, aby se za jízdy samostatně pohyboval po trase, stejně jako by to dělalo autonomní auto (ano, přesně jako automobily společnosti Tesla!).
Cena je 2399 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/roboticke-stavebnice/4060-circuitmess-wheelson-sestavte-a-naprogramujte-vlastni-samoridici-auto-s-umelou-inteligenci-3859893644221.html?ssa_query=CIR006


Waveshare 2" LCD displej pro Raspberry Pi Pico, 320×240, SPI
Waveshare 2" LCD displej pro Raspberry Pi Pico, 320×240, SPI
IPS LCD displej s úhlopříčkou 2", rozlišením 320×240 bodů a SPI rozhraním.
Modul 2" LCD displeje.
Cena je 369 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/waveshare/4023-waveshare-2-lcd-displej-pro-raspberry-pi-pico-320240-spi.html?ssa_query=WAV221


SparkFun Pro Micro - RP2040
Deska s mikrokontrolérem RP2040, 16 MB externí flash pamětí, 20 multifunkčními GPIO piny, LED diodami, tlačítky a USB-C konektorem.
Cena je 269 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/sparkfun/3947-sparkfun-pro-micro-rp2040.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,125 návštěv