Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

9.10. Festival otevřených dílen na smíchovské náplavce.TiskZlaté české ručičky… Platí to ještě vůbec? My věříme, že ano. Ale kde se to mají ty dnešní městské děti naučit? No třeba v jedné z mnoha pražských otevřených dílen. Že o žádné nevíte? Tak přijďte v sobotu 9. října 2021 na smíchovskou náplavku.

Na druhém ročníku Festivalu otevřených dílen se představí 13 dílen a iniciativ, které nabízejí každému šanci se něco naučit, nebo pracovat na svém projektu. Knihvazačství, 3D tisk, vyřezávání, šití, vrtání, mozaika nebo třeba smaltování. Nepůjde ale o žádnou výstavu, všechno si budete moc vyzkoušet vlastníma rukama. Když vás to či ono nadchne, rovnou budete vědět, ve které z dílen se naučíte víc. Přijďte s celou rodinou (nebo klidně sami) a užijte si pohodové kreativní odpoledne na náplavce. Festival probíhá od 13:00 do 18:00 hodin.


Více informací najdete na https://www.mlp.cz/cz/novinky/1634-festival-otevrenych-dilen/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,934,630 návštěv