Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Raspberry Pi Build HAT - HAT pro připojení raspberry Pi a LEGO® Education SPIKE™, LEGO® Technic™ a LEGO® MINDSTORMS®TiskPřipojení stavebnic LEGO® k Raspberry Pi nebylo nikdy jednodušší. Díky BUILD HATu, který obsahuje 4 konektory pro připojení motorů a čidel. HAT můžete připojit ke všem 40 pinovým headerům Raspberry Pi.

RPishop.cz dále píše:

Vlastnosti
- Ovládá až čtyři motory a senzory LEGO Technic, které jsou součástí portfolia SPIKE, spolu s motory a senzory ze stavebnice LEGO® MINDSTORMS® Robot Inventor a většinou dalších modulů LEGO, které používají konektor LPF2.
- Vhodný pro jakýkoli počítač Raspberry Pi se 40pinovým GPIO konektorem
- Snadno použitelná Python knihovna pro ovládání modulů LEGO Technic
- Vestavěný mikrokontrolér Raspberry Pi RP2040 řídí moduly LEGO Technic na nízké úrovni
- Konektor pro stejnosměrné napájení: 2,1mm kulatý konektor, uprostřed s kladným pólem
- Pro napájení Build HAT, počítače Raspberry Pi (kromě Raspberry Pi 400) a připojených modulů LEGO Technic vyžaduje externí zdroj stejnosměrného napětí 8 V ±10 % - například napájecí zdroj Raspberry Pi Build HAT nebo 7,5V baterii.

HAT je dostupný na e-shopu https://rpishop.cz/pro-raspberry-pi/4269-raspberry-pi-build-hat.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,225 návštěv