Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Hackni si svůj Xiaomi teploměrTiskMáte doma krabičku s názvem Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor za cca 200 Kč? Zkuste ho hacknout a nahrát tam vlastní firmware. Stejně, jako to udělal Aaron, který se pochlubil na twitteru a navíc nahrál celý projekt github.Aarona už všichni ePaperManiaci znají - koupili jsme totiž od něj desítky ePaperů za pár korun. Ale Aaron je aktivní i v dalších oblastech než jen ePapery.

Jeho posledním počinem je hack ultralevného teploměru Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor, kterému přehrál kód a tak si zobrazuje svá vlastní data.
Samotný Xiaomi monitor měří teplotu a vlhkost a obsahuje také Bluetooth low energy (BLE). Připojit se tak můžete ke svému teletonu.
A nejen k telefonu, díky rozhraní BLE a už existující podpoře v ESPhome, si můžete data posílat i tam.

Více informací a github repozitář najdete na https://github.com/atc1441/ATC_MiThermometer

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,198 návštěv