Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Robotický den s RobotárnouTiskJsme Robotárna, pobočka DDM Helceletova. Jsme parta nadšenců do robotiky z Brna a širokého okolí. Baví nás elektrotechnika, programování i modelaření. Nechceme si své zkušenosti a nadšení nechávat pro sebe, ale chce je šířit dál. Proto již řadu let pořádáme letní Robotický tábor.

Náš tábor je vhodný pro kluky a holky s nadšením a zájmem o elektrotechniku, programování nebo modelaření. Již tradičně se odehrává v Sebranicích u Litomyšle v prostředí tamního stanového tábora. Jedinečná kombinace přírody, stanového tábora, vybavené dílny a techniky je nedílnou součástí celotýdenního zážitku.

Účastníci každoročně pracují na výrobku, který si sami postaví i naprogramují. Svůj výtvor si samozřejmě každý odveze domů. V minulých letech účastníci vyráběli Mičkoflus, Roboruku, Robotku a loni Logic.

Ani letos nebude o výrobky nouze. Připravili jsme více menších projektů, ze kterých si budou moci účastníci vybrat dle libosti. Výrobky jsou rozděleny nejen podle zájmu o elektrotechniku, modelaření, nebo programování, ale i podle úrovně účastníka. Na své si proto přijdou úplní začátečníci i velmi pokročilí.

Není nutná žádná předchozí znalost robotiky, všemu naučíme. Po celý tábor je účastníkům k dispozici tým odborných lektorů, kteří jsou připraveni pomoci a odpovídat na všetečné dotazy.
Každý večer je pro účastníky v tábořišti přichystán bohatý herní program.
Každý účastník si domů odvezou několik výrobků, hromadu součástek a spoustu odborných znalostí a neodborných zážitků.

Zaujal tě náš tábor? Přihlas se na https://helceletka.cz/tabory/#id=6204Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,392 návštěv