Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Rozlučte se s PrusaPrinters, přivítejte PrintablesTiskPrusaPrinters.org, databáze plná užitečných 3D modelů se přesunula na Printables.com. Změna domény ale není jediná změna.
Udržovat web s více než 200 000 registrovaných uživatelů a více než šesti milióny modelů není jen tak. Proto přichází Printables.com.

Vývojáři přizpůsobili web, aby byl ještě více uživatelsky přívětivý, za nedlouho se budete moci přihlašovat i přes facebook a google účty, a ve výběru je mnohem více typů 3D tiskáren.

Co u Printables.com zůstává je ohromná databáze modelů, podpora tvůrců, komunitní soutěže.
Na webu můžete vytvářet jak soukromé, tak i veřejné kolekce a používat kvalitní 3D náhledový nástroj jak pro STL, tak i pro G-code.

Další novinky se dočtete na https://blog.prusa3d.com/cs/z-prusaprinters-org-jsou-printables-com-spickova-databaze-3d-modelu-pro-vsechny_66880/

https://www.printables.com/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,188 návštěv