Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Jak vypadá chytrý prstýnek měřící aktivity nebo spánek uvnitř? Teardown Oura Ring.TiskChytré hodinky měřící tep, aktivity, spánek jsou klasika, ale mít zařízení o velikosti prstenu měřící to samé? Ano, to je Oura Ring a jak vypadá uvnitř?
Digikey publikovalo na svém webu článek i video co se v takovém "chytrém prstenu" skrývá.

Teardown vytvořila Becky Stern a dostat se do prstenu není žádná sranda. Ve videu detailně rozebere, co se v prstenu nachází a vlastně jak to tam celé poskládané.

Článek najdete na https://www.digikey.com/en/maker/projects/oura-ring-teardown-gen-3-and-2/2c005e01f82d429398e78f49591793cc

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,664,432 návštěv