Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Prusa Research navázal spolupráci s americkým Printed Solid Inc.TiskJosef Průša se po dlouhé době, kvůli covidu, zase podíval do USA a hned tam něco domluvil. Spolupráci s Printed Solid Inc.
Pro českého, potažmo evropského zákazníka, to zatím asi nic moc neznamená, nicméně zákazníci v USA to jistě ocení!

Prusa Reserch tak bude mít v USA ještě silnější pozici a zároveň tím američtí zákazníci dostanou lepší služby a podporu s tím spojenou. Zároveň by se tím měla zlepšit i dostupnost komponent na jejich kontinentu, zvláště těch malých, které prodražuje zejména doprava.

https://www.printedsolid.com/blogs/news/prusa-research-acquires-printed-solid-inc

https://blog.prusa3d.com/printed-solid-joins-the-prusa-family_68152/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,589 návštěv