Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Tak tohle kickstarter už dlouho nezažil. Hardware, který překonává jednu metu za druhou.TiskNa kickstarteru není v oblasti technologie moc projektů, které by dokázali během pár desítek hodin naplnit cíl a ještě jej překonat. A stále zbývá 28 dní kampaně. Řeč je o desce Turing Pi 2 Cluster Computer. Cluster kam můžete zapojit až 4 Raspberry Pi CM4, Nvidia Jetson nebo Turing RK1.Turing Pi 2 Cluster překonal 1 000 000 USD během několika málo desítek hodin po zveřejnění a navíc, ještě dalších 28 dní zbývá. Doufejme, že má výrobce dostatečné množství součástek, protože zájem je opravdu enormní. A není se čemu divit.
Cena začíná na 219 USD za jeden Turing Pi 2 Cluster Computer - pokud jste dostatečně rychlí.

A za tuhle cenu dostanete opravdu hodně. Nejenom, že je na vás, jaký jednodeskový počítač (který není součástí objednávky) zvolíte - je libo Raspberry Pi Compute Module 4? Nebo Nvidia Jetson? - ale na desce je plno přístupných periférií.
2x SATA pro připojení disků
2x Mini PCIe slot
1x HDMI
1x DSI
2x ethernet
3x USB 3.0
1x slot na SIM kartu
napájecí management
40 pinový GPIO header a ještě více.Díky mini PCIe, 40 pinovému headeru tak můžete Turing Pi 2 rozšířit o Wi-Fi, Bluetooth, LoRa nebo 4G/5G konektivitu.

Co s tím nakonec vytvoříte je na vás, Turing Pi 2 Cluster Computer vám ale dozajista nebude stát v cestě.

Kampaň je dostupná na https://www.kickstarter.com/projects/turingpi/turing-pi-cluster-board/description

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,615 návštěv