Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Programátor a debugger STLINK-V3 v nové verzi s USB-CTiskSTMicroelectronics nabízí za téměř výrobní cenu svůj programátor STLINK-V3 MINI. Teď přichází s upgradem STLINKu-V3 MINI o USB-C konektor. A konektor není jediná změna.

Stále stejný zůstává použitý mikrokontrolér a to STM32F723, RGB LEDka i JTAG konektor. Jeho pinout najdete na obrázku níže.Rozdíl je například v celkové velikosti plošného spoje. Na protější straně od USB-C konektoru se nachází plošky pro možnost zapájení hřebínku nebo dutinkové lišty.

STLINK-V3MINIE, což je nové označení upravené verze, bude ke koupi v polovině června tohoto roku. Na mouseru bude k prodeji za celý červen necelá stovka kusů.
Cena je 10.87 Eur.

Další info na: https://www.st.com/en/development-tools/stlink-v3minie.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,305 návštěv