Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Inspirace na večerní bastlení z twitteru: Hodiny s měřením tlaku, teploty a vlhkosti a navíc synchronizované skrze GNSSTiskNa twitteru se dá najít spousta zajímavých projektů jako inspirace na veřerní bastlení nebo do různých zájmových kroužků. Takzvaný free-form není nic nového a největší známou osobností je český kutil, Jiří Praus.

Není ale jediný, posledním takovým free-form projektem se pochlubil Mohit Bhoite se svými hodinami synchronizovanými skrze GPS.
Kromě GNSS modulu (u-blox SAM M8) jsou hodiny osazeny vývojovou deskou od Particle Xenon, čidlem BME280 (teplota, vlhkost, tlak), 1.44" TFT displejem (rozlišení 128x128px) a dvěmi Li-ion 14250 s kapacitou 300 mAh.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,421,881 návštěv