Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Naprogramujte si nějaký prográmek ve starohebrejštině.TiskKdo by neznal interpreter jazyku Java nazvaného OSTRAJava, něco podobného máme tady i v tomto článku. Ono napsat si if nebo while podmínku v starohebrejštině (nebo také paleohebrejština či Paleohebrejské písmo) může být fakt zábava.

Genesis, jak se interpreter jazyka Java nazývá, má na své github stránce detailně popsáno jak funguje, jak zapsat print, podmínka if a then, cyklus while a for a také inicializaci promněnných.

Samozřejmě najdete i několik vzorových kódů, aby vám to programování šlo jednodušeji.

Github interpreteru jazyka Java - Genesis https://github.com/elonlit/Genesis
Za připomenutí stojí i OSTRAJava: https://github.com/tkohout/OSTRAJava

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,116,152 návštěv