Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Přijímáme poslední přihlášky na letošní Maker Faires!TiskMilí makeři,
v podstatě už za 3 týdny nás čeká první zářijový Maker Faire – v Českých Budějovicích a hned týden na to nás čeká pátý ročník Maker Faire Prague a čtvrtý Maker Faire v Mladé Boleslavi! Pokračujeme pak v říjnu a listopadu!

Přihlášky na všechna města budeme v následujících týdnech postupně uzavírat, pokud se ale přihlásíte ještě dnes – 18. srpna zařadíme vás do slosování o 3D tiskárnu Prusa Mini!
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Maker Faire Prague se letos přesouvá do Pražské tržnice a čeká nás nový, netradiční prostor!

Práce s tržnicí je pro nás docela výzva, ale věříme, že si prostor užijete jak vy – vystavující makeři, tak i návštěvníci. Čeká nás totiž hned několik hal!

Napadá vás jak pracovat s venkovním prostorem? Víte o zajímavé instalaci nebo projektu? Dejte nám vědět!

Znáte zajímavé makery?
Víte o makerech, kteří by neměli chybět na Maker Faire? Dejte jim vědět ať se přihlásí! A pokud máte jakékoli dotazy, ozvšte se nám na program(zavinac)makemore.cz

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,187 návštěv