Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Pražský Maker Faire se blíží, na jaké workshopy se můžete přihlásit?TiskPražský Maker Faire se nezadržitelně blíží a kromě spousty stánků je také možné se přihlásit na workshopy, kde se vám bude věnovat lektor a dozvíte se něco nového nebo si něco vyrobíte. Podívejte se, jaké nejzajímavější workshopy jsem vybral.

Pražský Maker Faire se koná v Praze na Pražské tržnici od 17. - 18. 9. 2022
Kdo vystavuje: https://makerfaire.cz/makeri-praha-2022/
Více info a vstupenky na https://makerfaire.cz/prague/


A na jaké workshopy byste se měli podívat?
Je jich celá řada a najdete je na https://goout.net/cs/maker-faire-prague-2022-workshopy/

STMicroelectronics tam bude mít rovnou dva workshopy První funkční projekt s 32bitovým procesorem a Ovládání aplikace za použití BLE technologie.
Milan Reindl ukáže hrátky s Lego, postavit si můžete i senzor kvality vzduchu a samozřejmě nemůže chybět o workshop o 3D tisku.

Workshopy jsou dostupné i v jiné časy a dny. Celý seznam na https://goout.net/cs/maker-faire-prague-2022-workshopy/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,664,300 návštěv