Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Tohle jste ještě neviděli. Extrémně univerzální nástroj - SPI, I2C, GPIO, logování, vizualizace dat a mnohem více. Úvodní video.TiskTakhle univerzální zařízení jsem asi ještě neviděl. Je potřeba komunikace přes I2C? Nebo SPI? Nebo vizualizovat data na displeji z vašeho zařízení?
Jasně, během pár kliknutí v počítači nakonfigurujete celé zařízení - to je EasyTerm. Úvodní video exkluzivě pouze na chiptron.cz.
EasyTerm - multifunkční HMI terminál s pestrou sadou rozhraní. A jedna zajímavost - jedná se o český výrobek. Více informací uveřejním v blízké budoucnosti. Prozatím se můžete pokochat prvním videem.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,404,142 návštěv