Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Jak doma nebo v kanceláři jednoduše měřit teplotu. Přesný online teploměr s appkou, upozorněním a historií měření.TiskJak doma nebo v kanceláři jednoduše měřit teplotu. Přesný online teploměr s appkou, upozorněním a historií měření bez potřeby 3D tiskárny, drahého hardwaru, s opravdu dlouhou výdrží na akumulátor a jednoduchým nabíjením. A také velmi přesný.
Návod pro opravdové začátečníky - jak nainstalovat potřebný program a knihovny, hotový kód. Stačí jen koupit a zapojit :-)
Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=318

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,532,546 návštěv