Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Známky vašich dětí z Bakalářů v HomeAssistant (pomocí NodeRed)TiskHomeAssistant je mocný nástroj v automatizaci, pokud navíc využijete v kombinace s NodeRed, nic lepšího v domácích podmínkách asi nedostanete. A využít jej můžete třeba i k tomu, abyste dostávali aktuální info o známkách vašich dětí. Pokud tedy škola vede známky v systému Bakalář.

Takovou vychytávku vytvořil v NodeRed Marek Coufal a zveřejnil jí ve facebookové skupině..

Díky tomu můžete jednoduše kontrolovat známky vašich dětí a vypadá to takto:


Aby to všechno fungovalo, je třeba v konfiguračním souboru vyplnit vaše jméno a heslo a v HTTP requestech vyplnit správnou adresu školy (resp. bakalářů) místo ŠKOLA.

Soubory najdete na google drive: https://drive.google.com/drive/folders/1uVHttwkdmlpGk2h0anB1jgMo9eCzZYh3
Odkaz na příspěvek: https://www.facebook.com/groups/2232679967058877/permalink/3375862826073913/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,275 návštěv